Nasze usługi

Poltech Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prefabrykacji elementów betonowych oraz montażu koszy zbrojeniowych do prefabrykatów betonowych.

Usługi

Poltech Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prefabrykacji elementów betonowych oraz produkcji koszy zbrojeniowych do prefabrykatów w ramach umów o dzieło jako podwykonawca. Prace te wykonujemy w zakładach zleceniodawcy w Polsce i w Niemczech.

Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie gwarantuje rzetelne wykonanie powierzonych zadań. Do naszych silnych stron możemy zaliczyć zarówno prace zbrojarskie wraz cięciem i gięciem materiału jak i produkcję garaży, ścian oporowych, stropów filigranowych, rur i studzienek.

Zlecenia wykonujemy na własną odpowiedzialność, samodzielnie pod własnym kierownictwem. Przy realizacji zleceń zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców pod nadzorem niemieckojęzycznej kadry kierowniczej.

Dzięki naszemu oddziałowi, wszelkie zobowiązania podatkowe odprowadzamy w Niemczech. Nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie w każdej sytuacji. Ponosimy wszelkie koszty pracy, ubezpieczenia i zakwaterowania dla naszych pracowników.

Jesteś zainteresowany pracą w Niemczech?

Poszukujemy Zbrojarzy do montażu koszy zbrojeniowych do prefabrykatów betonowych