O firmie

Poltech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem średniej wielkości, zarządzanym przez właściciela firmy. Zatrudniamy ponad 250 współpracowników w Polsce i w Niemczech. Od ponad 20 lat jesteśmy godnym zaufania partnerem dla swoich klientów.

W Polsce w zakładzie produkcyjnym w Gliwicach, wyposażonym w najnowocześniejsze maszyny zatrudniamy wykwalifikowanych spawaczy i zbrojarzy. Proces produkcyjny zbrojeń dla ścian oporowych otrzymał certyfikat TÜV Rheinland.

W Niemczech świadczymy usługi w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych oraz koszy zbrojeniowych. Naszą zgraną załogą kieruje kadra zarządzająca dla której wartości takie jak jakość, wydajność i elastyczność są priorytetem.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy osiągamy w zakresie produkcji prefabrykowanych elementów betonowych i koszy zbrojeniowych doskonałe rezultaty.

Jako pracodawca oferujemy obok atrakcyjnego wynagrodzenia również szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Produkty

Poltech Sp. z o.o. jest certyfikowanym producentem koszy zbrojeniowych do ścian oporowych oraz zbrojeń dla budownictwa mieszkaniowego.

Dowiedz się więcej

Usługi

Poltech Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prefabrykacji elementów betonowych oraz montażu koszy zbrojeniowych do prefabrykatów betonowych.

Dowiedz się więcej

POLTECH Sp z o.o.

Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości, zarządzane przez właściciela firmy ze swoimi ponad 250 współpracownikami firma POLTECH Sp. z o.o. jest od ponad 20 lat godnym zaufania partnerem dla swoich klientów. W naszym zakładzie produkcyjnym w Gliwicach, który wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny zatrudnieni są wykfalifikowani spawacze i zbrojarze. Proces produkcyjny zbrojeń do ścian oporowych posiada certyfikat TÜV Rheinland. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy osiągamy w zakresie produkcji prefabrykowanych elementów betonowych i koszy zbrojeniowych doskonałe rezultaty. Zatrudniamy wysoko wykfalifikowany personel taki jak zbrojarze, betoniarze czy inni pracownicy produkcji. Dla naszej doświadczonej, zgranej i kierowanej przez niemieckojęzyczny nadzór załogi wartości takie jak jakość, wydajność i elastyczność są priorytetem. Jako pracodawca oferujemy obok atrakcyjnego wynagrodzenia również szeroki pakiet świadczeń socjalnych.