Mistrz Produkcji

Zakład Prefabrykacji w Gliwicach

Obowiązki

  • planowanie, nadzór i optymalizacja procesu produkcji koszy zbrojeniowych do ścian oporowych
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz realizacja celów produkcyjnych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych, analiza wydajności
  • kontrola cyklu produkcyjnego produkowanych wyrobów
  • kontrola jakościowa i ilościowa
  • efektywne organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu
  • analiza zapotrzebowania na materiały produkcyjne
  • koordynowanie realizacji zamówień i terminów dostaw
  • nadzór nad prawidłowym użytkowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi
  • procedurami, instrukcjami i normami
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP
  • raportowanie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo, zarządzanie produkcją)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży zbrojarskiej – mile widziane
  • nastawienie na realizację celów i identyfikację z kulturą i wartościami firmy
  • wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa pracy

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem o ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • odpowiedzialne zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy
  • pomoc w relokacji

Jako dodatkowe wyzwanie zapewniamy miejsce w zespole planowania i budowania nowego zakładu produkcyjnego

    Wypełnij formularz poniżej, wszystkie pola są wymagane.

    Masz pytania? Zadzwoń do nas od w godz. 8-15!
    32 381 17 43

    Administratorem danych osobowych jest Poltech Sp. z o.o. ul. Zagórska 83, 42-680 Tarnowskie Góry, adres e-mail: daneosobowe@poltech.eu, numer telefonu: ( 32 ) 381 17 40. Informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Poltech Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy w celu udziału w procesie rekrutacyjnym. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: kadry@poltech.eu . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu do POLTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-680) przy ul. Zagórska 83 na adres e-mail daneosobowe@poltech.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.