Betoniarz

Zakłady Prefabrykacji w Niemczech

Obowiązki

  • wykonywanie prac związanych z produkcją ścian oporowych lub stropów filigranowych
  • przygotowanie i zalewanie form
  • kosmetyka betonu

Wymagania

  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • obowiązkowość
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • uprawnienia do obsługi suwnic – mile widziane
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy na dłuższy okres
  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • wysokie zarobki w EURO
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot podatku w Niemczech
  • pomoc w otrzymaniu świadczeń rodzinnych – „Kindergeld”
  • możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy

    Wypełnij formularz poniżej, wszystkie pola są wymagane.

    Masz pytania? Zadzwoń do nas od w godz. 8-15!
    514 974 367

    Administratorem danych osobowych jest Poltech Sp. z o.o. ul. Zagórska 83, 42-680 Tarnowskie Góry, adres e-mail: daneosobowe@poltech.eu, numer telefonu: ( 32 ) 381 17 40. Informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Poltech Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy w celu udziału w procesie rekrutacyjnym. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: kadry@poltech.eu . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu do POLTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-680) przy ul. Zagórska 83 na adres e-mail daneosobowe@poltech.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.